Selle aasta viimane! 26. ja 27. novembril kutsume kohalikke omavalitsusi jagama parimaid praktikaid korruptsiooniriskide maandamiseks ning läbipaistvuse suurendamiseks

04.11.2019

Ühing Korruptsioonivaba Eesti kutsub kohalike omavalitsuste juhte ja sisekontrolli eest vastutavaid isikuid selle aasta viimastele töötubadele. Juunikuus arutasime korruptsiooniriskide analüüsimise üle, tutvustasime kovriskid.ee keskkonda ning augustis rääkisime juba konkreetsematest tööriistadest.

Novembri lõpus toimuvate kohtumiste eesmärk on jagada parimaid praktikaid ning selgeks teha, kuidas edasi liikuda ning tagada, et kõigil omavalitsustel on olemas läbipaistvust ning tõhusat korruptsiooni ennetamist tagavad tööriistad. Novembri lõpus toimuvate kohtumiste eesmärk on jagada parimaid praktikaid ning selgeks teha, kuidas edasi liikuda ning tagada, et kõigil omavalitsustel on olemas läbipaistvust ning tõhusat korruptsiooni ennetamist tagavad tööriistad. Üritused toimuvad:

  • 26.11 kl 10:00-12:30 JÕHVI (Kersti Võlu koolituskeskus, Kooli 7)
  • 26.11 kl 15:00-17:30 TARTU (Dorpat konverentsikeskuse Pirogovi saal, Turu 2)
  • 27.11 kl 10:00-12:30 TALLINN (Zappi maja Helsinki ruum, Lõõtsa 6, Ülemiste City)

Ka seekord liituvad meiega erinevate valdkondade spetsialistid ning arutame järgmiste teemade üle:

- KOVriskid.ee tulemused: kokkuvõte, tagasiside ja tulevik (Carina Paju, KVE)
- Kohalike omavalitsuste korruptsiooniennetuslikud meetmed seadusandja pilgu läbi (Katri Raik, riigikogu korruptsioonivastane erikomisjon)
- Avatud valitsemise partnerluse parimad praktikad (Liia Hänni / Kristina Reinsalu, e-Riigi Akadeemia)

Palume end registreerida siin: https://forms.gle/nri9LYFXX7s2HdiF9

Projekti rahastab Euroopa Nõukogu. Rohkem infot leiad meie kodulehe rubriigist "Projektid".