Tegevbüroo

Carina Paju

Tegevjuht

Carina akadeemiline taust on politoloogia (BA, Tartu Ülikool) ja arengupoliitika valdkondades (MSc, Kopenhaageni Ülikool). Varem on Carina töötanud nii Concord Consultingu analüütikuna Taanis, praktikandina kätt proovinud inimõiguste nõukogu ajal Eesti alalises esinduses ÜRO juures Genfis ja Riigikogu väliskomisjonis. Carina professionaalseks eesmärgiks on ühiskondliku ebavõrdsuse vähendamine ning läbipaistva ja hooliva riigi edendamine.
Carina alustas ühingus Korruptsioonivaba Eesti tööd esmalt vabatahtlikuna ja 2018. aasta mais palgati ta ühingu arengukoordinaatoriks. Märtsist 2019 on Carina KVE tegevjuht ning vastutab projektide läbiviimise, huvikaitse ja kommunikatsiooni eest.
E-post: carina.paju@transparency.ee

Merle Mändmets

Vihjeandjate teabe- ja nõustamiskeskuse projektijuht

Merle on humanitaari taustaga, õppinud nii skandinaavia keeli ja kultuure kui ka inglise keele õpetajaks (Tartu Ülikool). Merle alustas tööd erasektoris müügialal ning liikus edasi haridussektorisse, kus on töötanud viimased kümme aastat õpetajana. Lisaks on tal projektijuhtimise kogemus (Interreg Estonia-Latvia) ning olnud ka Maailmakoristuse ehk World Cleanup Day 2018 tiimi liige.

Merle ülesandeks on üles seada vihjeandjatele ehk väärkäitumisest teavitajatele suunatud teabe- ja nõustamiskeskus ning arendada Ausa Ettevõtluse Võrgustikku.

E-post: merle.mandmets@transparency.ee

Kaidi Pugal

Ühingu raamatupidamist korraldab 2021. a jaanuarist Kaidi Pugal (Puugo OÜ).