Algab registreerumine 28. augusti koolitusele "Huvide konflikt ja erasektori korruptsioon"

30.07.2019

Ühingu Korruptsioonivaba Eesti järjekorras teine ausa ärikultuuri teemaline koolitus teemal „Huvide konflikt ja erasektori korruptsioon“ toimub juba 28. augustil Tallinnas. Läbiviijaks on KVE endine tegevjuht ning praegune advokaadibüroo Supremia advokaat Asso Prii.

2019. aasta koolituskava eesmärk on aidata ettevõtetel defineerida ja välja töötada eetilise ärijuhtimise komponendid. Juunikuu koolitusel arutasime eetiliste koostöösuhete üle kolmandate osapooltega. Koolituskava lõpuks on ettevõttel loodud praktilised tööriistad enda organisatsiooni väärtuspõhiseks juhtimiseks.

Viisime eelmise aasta lõpul ja selle aasta alguses läbi vilepuhumise meetmete teemalise töötubadesarja, kus osales kokku 10 ettevõtet. Tekkinud aruteluringid, päriseluliste juhtumite lahkamine ning parimate praktikate jagamine sai osalejatelt suurepärase tagasiside, mistõttu otsustasimegi töötubade raames jätkata just väikestes gruppides. Sellegi poolest mahub koolituskavasse ka päevane koolitus kuni 50 inimesele.

Kogu aasta koolituskavaga liitudes rakendub ettevõttele soodustus -10% (kuni 25.08). Seejuures saab ettevõte ainulaadse võimaluse igale koolitusele saata kuni kaks esindajat, kes teemaga enim tegelevad ning võivad seetõttu iga kord olla erinevatest osakondadest.

28. august kl 13:00-16:30  -  Huvide konflikt ja erasektori korruptsioon

Hind: 249€ / ettevõte / 2 osalejat. 2019. a koolituskavaga liitumisel erihind 224€ (kehtib kuni 25.08)

Osalejate arv kuni 16 (8 ettevõtet).
Kestus: 4 akadeemilist tundi /3 CPE
Asukoht: Zappi konverentsikeskus (II korrus, Minoxi ruum), Lõõtsa 6, Tallinn

Töötoal arutleme järgmiste teemade üle:
• Huvide konflikti olemus ja ennetamise vajalikkus riigi osalusega äriühingutes ja eraettevõtetes
• Peamised korruptsioonikuriteod ning "pädev isik" karistusseadustiku mõttes
• Kingitused vs altkäemaks
• Juriidilise isiku karistusõiguslik vastutus
• Korruptsioonikuritegudega seonduvad võimalikud tsiviilõiguslikud nõuded

Koolitaja: Asso Prii, vandeadvokaat

Asso Prii on advokaat advokaadibüroos Supremia ja Tartu Ülikooli õigusteaduskonna õppejõud, kes on viinud läbi korruptsioonialaseid koolitusi riigiasutustele, riigi äriühingutele ning eraõiguslikele juriidilistele isikutele. Asso on töötanud Swedbank P&C Insurance AS-i Baltikumiülese vastavuskontrolli juhina ning olnud õiguskantsleri poolt määratud asendusliige erakondade rahastamise järelevalvekomisjonis. Asso kuulub justiitsministri korruptsiooniennetuse nõukokku. 2008-2013 tegutses Asso ühingu Korruptsioonivaba Eesti juhina ja omab pikaajalist kogemust korruptsiooniennetuse valdkonnas.

 

Registreerumine avatud: https://forms.gle/LoPeoosDfSRhLFC48