Artiklid

Sisu tüüp:

Väljaanne:

Keel:

Väljaantud:

Väljaandja:

Teema:

Tüüp:

Staatus:

16.05
2011

Justiitsministeerium algatas taas korruptsioonivastase seaduse

Justiitsministeerium saatis täna uuesti kooskõlastusringile eelmise riigikogu koosseisu poolt lõpuni menetlemata jäänud korruptsioonivastase seaduse eelnõu, mis peaks suurendama avaliku sektori läbipaistvust ning parandama huvide deklareerimise süsteemi.

Uuenduslikult peab ametiisik edaspidi deklareerima vara, mis on tema kasutuses üle nelja kuu aastas, samuti muutub avalikuks deklaratsioonide register, teatas ministeerium.

21.04
2011

133km/h kihutanud Läti autojuht pakkus Eesti politseile altkäemaksu

Teisipäeval pidas politsei Tallinna–Pärnu–Ikla maanteel Häädemeestel kinni 133 km/h kihutanud Läti kodaniku, kes lootis menetluse alustamisest altkäemaksu abil pääseda.

Tumeda Mercedes-Benziga sõitnud Läti kodanik hakkas politsei ees vabandama ja palus, et materjalid võiks seekord koostamata jääda, teatas politsei- ja piirivalveamet. Lisaks pakkus ta saja euro suurust altkäemaksu. Mees peeti kinni ja toimetati edasiseks menetluseks politseijaoskonda.

11.01
2011

Justiitsministeerium vabastab Lantini ametist

Pistisekahtluse alla sattunud kohtutäitur Priit Lantin esitas eile pärast tööpäeva lõppu avalduse ametist vabastamiseks ning vastavalt sellele saab mees ametist priiks alates 15. veebruarist.

11.01
2011

Kapo pidas kinni altkäemaksukahtlusega tolliametniku

Kaitsepolitseiamet pidas koostöös maksu- ja tolliametiga kinni 37-aastase Põhja maksu- ja tollikeskuse liikuvkontrollitalituse vaneminspektori, keda kahtlustatakse korduvas altkäemaksu võtmises. ERRi uudiste andmetel on kahtlustatavaks Marko Heinsoo.