Artiklid

Sisu tüüp:

Väljaanne:

Keel:

Väljaantud:

Väljaandja:

Teema:

Tüüp:

Staatus:

20.10
2017

Häälteostjad avastasid e-valimiste võlud

Võtad aga külajoodikud auto peale ja viid enda koju e-hääletama, või siis käid ise inimeste kodudes, jagad lastele kommi ja peremehele viina ning seejärel istute kaasavõetud rüperaali ette ja valite koos ära.

16.10
2017

Keskkriminaalpolitsei uurib kolme võimalikku häälte ostmise juhtumit

Keskkriminaalpolitsei korruptsioonikuritegude büroo juhi Mati Ombleri sõnul on praegu uurimisel kolm võimalikku häälte ostmise juhtumit.

13.10
2017

Politsei uurib väiteid, et Kohtla-Järvel osteti hääli viie euroga

Politsei alustas Kohtla-Järvel kriminaalmenetlust väidete tõttu, et linnas liigub jalgrattaga mees, kes ostab viie euroga hääli.

16.12
2014

Politsei uurib Lääne-Saare vallavalimistel suitsupaki eest häälteostmist

Politsei alustas kriminaalmenetlust Keskerakonna avalduse põhjal, et Lääne-Saare valla valimistel osteti Sõmeral hääli suitsupaki eest.

02.11
2014

Väidetav häälteost viis Paldiski volikogulase koos kaaslastega kohtu ette

Põhja ringkonnaprokuratuur saatis kohtu ette Paldiski volikogu liikme ja tema abikaasa ning kaks meest, keda süüdistatakse viimaste kohalike omavalitsuste volikogude valimiste ajal häälte ostmises.

17.03
2014

Volikogu esimehe kasuks hääli ostnud mees jäi süüdi

Sügisel koos Kiviõli volikogu esimehe Eldur Lainjärvega häälteostmise kahtlustuse saanud Enno Jaansoo tunnistas end häälteostus süüdi, samal ajal kui Eldur Lainjärv, kelle kasuks ta hääli ostis, pääses kahtlustusest aluse puudumise tõttu.

21.10
2013

Keskkriminaalpolitsei on pidanud kinni seitse häälte ostmises kahtlustatavat

Häälteostuga seotud kriminaalasjades on keskkriminaalpolitsei kahtlustatavatena kinni pidanud seitse isikut. Häälteostu kahtlustatakse Paldiskis, Kiviõlis, Sillamäel, Koeru vallas ja Narva-Jõesuus.