Artiklid

Sisu tüüp:

Väljaanne:

Keel:

Väljaantud:

Väljaandja:

Teema:

Tüüp:

Staatus:

17.12
2014

Vanematekogu kiitis heaks riigikogu liikme hea tava

Riigikogu juhatus ja fraktsioonide esindajad kiitsid täna heaks riigikogu liikme hea tava, mis sätestab parlamendisaadikute käitumisreeglid.

06.10
2014

Eetikakoodeks saab osaks riigikogu liikme ABCst

Riigikogu töörühm loodab fraktsioonidega kokkuleppele jõuda riigikogu liikmete käitumisjuhistes, et lisada need kevadel valitavatele saadikutele mõeldud infoväljaandesse «Riigikogu liikme ABC».

22.06
2014

Barbi Pilvre: küsimus on eetikakoodeksi staatuses

Riigikogu liige Barbi Pilvre (SDE) leiab, et äsja riigikogu juhatusele üle antud parlamendiliikmete eetikakoodeksi põhimõtted on õiged, kuid nüüd tuleb otsustada, milline staatus sellele anda.

22.06
2014

Liisa Pakosta: lühem eetikakoodeks oleks mõjusam

Riigikogu liige Liisa Pakosta (IRL) ütles, et toetab riigikogu eetikakoodeksi vastuvõtmist, kuid see võiks olla lühem kui Kaja Kallase viimati välja pakutu ning vajaks ka veidi sisulist kohendamist.

17.06
2014

Vaata, millised käitumisreeglid seab eetikakoodeks riigikogu liikmetele

Riigikogu liikmete eetikakoodeksi töörühma juht Kaja Kallas andis täna üle kahe aasta ette valmistatud eetikakoodeksi eelnõu parlamendi juhatusele üle. Postimees.ee avaldab eetikakoodeksi teksti täismahus.

08.02
2014

Riigikogu eetikakoodeksit pidurdavad rahvasaadikute hirmud

Riigikogu eetikakoodeks seisab juba alates maikuust varjusurmas. Parlament on lõhenenud viie võimaliku lahenduse vahel ja kui kokkuleppele ei jõuta, jääb koodeks loomata.