Openeri beetaversioon on valmis
Opener on automaatne võimalike huvide konfliktide tuvastaja, visualiseerides selleks seosed riigihangete, erakondlike annetuste ja ettevõtete omandisuhete vahel. Beetaversioonis on kasutusel Eesti ja Läti andmed aastatest 2018-2019.
Korruptsioonitaju indeks 2020
Loe viimaseid tulemusi!
Mis on vihjeandmine ehk väärkäitumisest teavitamine?
Vaata kampaaniat siin!
www.kovriskid.ee
KVE töötas välja korruptsiooniriskide enesehindamise keskkonna kohalikele omavalitsustele
Vihjeandmise mehhanism ettevõttes. Tööriistakast
KVE andis välja praktilise käsiraamatu vihjeandmise ehk väärkäitumisest teavitamise meetmete edendamiseks organisatsioonis
1
2
3
4
5

Ühingu uudised

05.05
2021

Tutvu Vabaühenduste Liidu ja Korruptsioonivaba Eesti loodud läbipaistva huvikaitse hea tavaga ja anna märku, mida arvad

Ebaeetiliste võtete kasutamine võib negatiivselt mõjutada vabaühendust, tema valdkonda kui ka kogu vabakonda. Aita teha head tava, mida järgides on huvikaitsjad usaldusväärsed ja legitiimsed.

Loe hea tava teksti siit ja jaga mõtteid info@transparency.ee.

03.05
2021

Soovitused kohalike omavalitsuste valimistel kandideerijatele: korruptsioonivastase tegevuse planeerimine

Vabaühendus Korruptsioonivaba Eesti on 2021. aasta oktoobris toimuvate kohalike valimiste eel koostanud soovitused, millega kutsume kandideerivaid erakondi, valimisliite ja üksikkandidaate üles nii valimisplatvormi loomisel kui valituks osutumise korral oma tegevuses arvestama.

PPA korruptsioonikuritegude büroo on oma aastaraamatutes järjepidevalt rõhutanud kohalike omavalitsuste kõrget korruptsiooniriski taset. Et soovime selles valdkonnas näha tuntavat edasiminekut, oleme kokku pannud konkreetsed soovitused korruptsiooniriskide vähendamiseks ning läbipaistvuse suurendamiseks.

20.04
2021

Miks aidata abivajajat? Korruptsioonivaba Eesti ja ERR Lasteekraan ootavad noori esitama töid loovvõistlusele!

Ühendus Korruptsioonivaba Eesti ja noortesaade Nova kutsuvad kõiki lapsi ja noori mõtisklema, millised probleemid võivad lastel koolis, huviringis või kodus ette tulla ja kuidas oleks kõige lihtsam abivajajat märgata või aidata.

Võistluse vorm on vaba - oodatud on selleteemalised joonistused, kirjatööd, luuletused, laulud või kuidas iganes loominguliselt teemat avada soovid.